Zadáno poptávek a zakázek: 5 299   |   Hodnota zadaných poptávek a zakázek: 41 956 517 043 Kč   |   Počet registrovaných firem: 3 996

Uživatel:nepřihlášen

Jana Háková

Internetový prodej dámského oblečení, doplňků a módních novinek. Prodáváme dámské oblečení, společenské šaty a módní doplňky. Velký výběr letních a společenských šatů, sukní, kalhot, topů, tílek, triček, korzetů, tunik, košilí a svetrů.

www.betrendy.cz

Kraj / město:

Zařazení v kategoriích:

Informace o firmě

Firma: Jana Háková
Ulice: U Lípy 15
Město: Tábor
PSČ: 39001
Tel.: 723980736
E-mail: info@betrendy.cz

Kontaktovat firmu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Novinky a články
23.7.2015 Španělské jídlo je to nejlepší pro letní počasí

španělská vínaLéto je dobou odpočinku, kdy si můžeme naplno užívat slunečních paprsků. I v České republice se však stále častěji můžeme setkat s vlnou veder, které směle konkurují letnímu počasí v přímořských letoviscích. Užijte si léto i po návratu z vaší dovolené. Doma si letní počasí můžete zpříjemnit například vhodně zvolenou stravou.

21.4.2015 Nebankovní půjčky online

Poptávat dnes můžeme cokoliv a tak není výjimkou, že to může být i půjčka. Jsou totiž situace, kdy je doslova nutná. Zvláště se může jednat o chvíle, kdy nám nedošla výplata, nebo kdy se objevil nečekaný výdaj, který nemáme z čeho zaplatit. V takovém případě se ani mi neobejdeme bez toho, abychom půjčku poptali. A proto vám přinášíme informace o tom, jak výrazně šel tento trh dopředu a co můžete v rámci nebankovních půjček očekávat. Tedy seznámíte se s tím, co je v dané oblasti standardem a proč může být daná půjčka skutečně výhodná.

Více novinek
Aktuálně
Facebook Facebook Ikona
Doporučujeme
Kurzy

EUR EUR 27,030

USD USD 24,098

CHF CHF 24,980

GBP GBP 37,153