Zadáno poptávek a zakázek: 5 018   |   Hodnota zadaných poptávek a zakázek: 41 857 152 043 Kč   |   Počet registrovaných firem: 3 691

Uživatel:nepřihlášen

Jana Háková

Internetový prodej dámského oblečení, doplňků a módních novinek. Prodáváme dámské oblečení, společenské šaty a módní doplňky. Velký výběr letních a společenských šatů, sukní, kalhot, topů, tílek, triček, korzetů, tunik, košilí a svetrů.

www.betrendy.cz

Kraj / město:

Zařazení v kategoriích:

Informace o firmě

Firma: Jana Háková
Ulice: U Lípy 15
Město: Tábor
PSČ: 39001
Tel.: 723980736
E-mail: info@betrendy.cz

Kontaktovat firmu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Novinky a články
20.10.2014 Dlažba do kuchyně

www.keramikasoukup.czRozhodli jste se konec roku zasvětit rekonstrukci Vaši domácnosti? Polovina podzimu je ideální příležitostí k zútulnění Vašeho domova. Během dne člověk tráví spoustu času v kuchyni. Ráno si připravujeme v kuchyni snídani, v poledne oběd a večer večeři. Přitom kuchyně neslouží pouze k přípravě jídla, ale také u jídelního stolu často píšeme s dětmi domácí úkoly. To je jen pár důvodů, proč bychom měli zařízení kuchyně věnovat patřičnou pozornost. Keramika Soukup Vám ráda při rekonstrukci kuchyně pomůže.

20.10.2014 Vybavte se na zimu kvalitní obuví

strollNemáte čas nebo chuť běhat po obchodech a hledat vhodnou obuv na blížící se zimní období? Vyřešte to jednoduše. Navštivte internetový obchod společnosti Stroll Obuv, a.s. s webovými stránkami www.stroll-obuv.cz a nakupte rychle a pohodlně online. Nadchne vás nejen nabídka kvalitní převážně kožené obuvi osvědčených značek, ale i skvělé ceny, které právem konkurují kamenným obchodům.

Více novinek
Aktuálně
Facebook Facebook Ikona
Doporučujeme
Kurzy

EUR EUR 27,690

USD USD 21,814

CHF CHF 22,958

GBP GBP 35,014