Zadáno poptávek a zakázek: 5 273   |   Hodnota zadaných poptávek a zakázek: 41 951 257 043 Kč   |   Počet registrovaných firem: 3 960

Uživatel:nepřihlášen

Bc. Štěpán Šmíd - kouzelník

Nabízím moderní zábavné kouzelnické vystoupení jako kouzelník pro hosty na večírek, ples, narozeninovou oslavu, svatbu. Aktivně spolupracuji s diváky, kouzla mezi lidmi v hledišti. Mikromagie, karetní magie, mluvené jevištní kouzelnické programy.

www.stepanmagic.cz

Kraj / město:

Zařazení v kategoriích:

Informace o firmě

Firma: Bc. Štěpán Šmíd - kouzelník
Ulice: Studánecká 71
Město: Stráž nad Nisou
PSČ: 46303
Tel.: 725060231
E-mail: info@stepanmagic.cz

Kontaktovat firmu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Novinky a články
21.4.2015 Nebankovní půjčky online

Poptávat dnes můžeme cokoliv a tak není výjimkou, že to může být i půjčka. Jsou totiž situace, kdy je doslova nutná. Zvláště se může jednat o chvíle, kdy nám nedošla výplata, nebo kdy se objevil nečekaný výdaj, který nemáme z čeho zaplatit. V takovém případě se ani mi neobejdeme bez toho, abychom půjčku poptali. A proto vám přinášíme informace o tom, jak výrazně šel tento trh dopředu a co můžete v rámci nebankovních půjček očekávat. Tedy seznámíte se s tím, co je v dané oblasti standardem a proč může být daná půjčka skutečně výhodná.

21.4.2015 Stavíte dům? Víme, jakou techniku budete potřebovat!

Chcete bydlet v rodinném domě, ale dům na klíč je pro vás příliš drahý? Levnějším řešením může být stavba domu svépomoci. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, můžete využít výhodný pronájem stavební techniky a strojů a postavit si dům za dostupnou cenu. Stavba domu svépomoci může značně ušetřit váš rodinný rozpočet.

Více novinek
Aktuálně
Facebook Facebook Ikona
Doporučujeme
Kurzy

EUR EUR 27,265

USD USD 24,633

CHF CHF 25,939

GBP GBP 38,367