Zadáno poptávek a zakázek: 5 316   |   Hodnota zadaných poptávek a zakázek: 41 960 377 043 Kč   |   Počet registrovaných firem: 4 027

Uživatel:nepřihlášen

Bc. Štěpán Šmíd - kouzelník

Nabízím moderní zábavné kouzelnické vystoupení jako kouzelník pro hosty na večírek, ples, narozeninovou oslavu, svatbu. Aktivně spolupracuji s diváky, kouzla mezi lidmi v hledišti. Mikromagie, karetní magie, mluvené jevištní kouzelnické programy.

www.stepanmagic.cz

Kraj / město:

Zařazení v kategoriích:

Informace o firmě

Firma: Bc. Štěpán Šmíd - kouzelník
Ulice: Studánecká 71
Město: Stráž nad Nisou
PSČ: 46303
Tel.: 725060231
E-mail: info@stepanmagic.cz

Kontaktovat firmu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Novinky a články
23.7.2015 Španělské jídlo je to nejlepší pro letní počasí

španělská vínaLéto je dobou odpočinku, kdy si můžeme naplno užívat slunečních paprsků. I v České republice se však stále častěji můžeme setkat s vlnou veder, které směle konkurují letnímu počasí v přímořských letoviscích. Užijte si léto i po návratu z vaší dovolené. Doma si letní počasí můžete zpříjemnit například vhodně zvolenou stravou.

21.4.2015 Nebankovní půjčky online

Poptávat dnes můžeme cokoliv a tak není výjimkou, že to může být i půjčka. Jsou totiž situace, kdy je doslova nutná. Zvláště se může jednat o chvíle, kdy nám nedošla výplata, nebo kdy se objevil nečekaný výdaj, který nemáme z čeho zaplatit. V takovém případě se ani mi neobejdeme bez toho, abychom půjčku poptali. A proto vám přinášíme informace o tom, jak výrazně šel tento trh dopředu a co můžete v rámci nebankovních půjček očekávat. Tedy seznámíte se s tím, co je v dané oblasti standardem a proč může být daná půjčka skutečně výhodná.

Více novinek
Aktuálně
Facebook Facebook Ikona
Doporučujeme
Kurzy

EUR EUR 27,160

USD USD 24,334

CHF CHF 24,861

GBP GBP 36,903