Zadáno poptávek a zakázek: 5 132   |   Hodnota zadaných poptávek a zakázek: 41 910 272 043 Kč   |   Počet registrovaných firem: 3 812

Uživatel:nepřihlášen

Bc. Štěpán Šmíd - kouzelník

Nabízím moderní zábavné kouzelnické vystoupení jako kouzelník pro hosty na večírek, ples, narozeninovou oslavu, svatbu. Aktivně spolupracuji s diváky, kouzla mezi lidmi v hledišti. Mikromagie, karetní magie, mluvené jevištní kouzelnické programy.

www.stepanmagic.cz

Kraj / město:

Zařazení v kategoriích:

Informace o firmě

Firma: Bc. Štěpán Šmíd - kouzelník
Ulice: Studánecká 71
Město: Stráž nad Nisou
PSČ: 46303
Tel.: 725060231
E-mail: info@stepanmagic.cz

Kontaktovat firmu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Novinky a články
22.1.2015 Čištění bazénů. Jak se starat o bazén po celý rok?

bazénSpousta obyvatel rodinných domů si nedokáže představit svou zahradu bez bazénu. Bazén však není pouze radost. Aby vám vydržel co nejdéle funkční, je třeba se o něj řádně starat. Nejen v létě, ale po celý rok.

V následujícím článku vám přinášíme tipy jak nejlépe čistit bazén v letní sezóně, jak se starat o vodu v případě alergie na chlór a jak připravit bazén na zazimování.

25.11.2014 Pracovní oděvy pro kuchaře

bestonVlastníte restauraci a rádi byste objednali k novému roku pro Vaše kuchaře a servírky nové pracovní oděvy pro kuchaře? Nechejte se inspirovat nabídkovým katalogem společnosti Beston a objednejte Vašim zaměstnancům kvalitní pracovní oblečení. Společnost Beston vyrábí pracovní oděvy z kvalitních bavlněných nebo směsových materiálů. V obvyklých případech se kuchařské pracovní oděvy vyrábí v bílé barvě nebo pepito.

Více novinek
Aktuálně
Facebook Facebook Ikona
Doporučujeme
Kurzy

EUR EUR 27,795

USD USD 24,585

CHF CHF 26,547

GBP GBP 37,008