Zadáno poptávek a zakázek: 4 954   |   Hodnota zadaných poptávek a zakázek: 41 840 572 043 Kč   |   Počet registrovaných firem: 3 654

Uživatel:nepřihlášen

Bc. Štěpán Šmíd - kouzelník

Nabízím moderní zábavné kouzelnické vystoupení jako kouzelník pro hosty na večírek, ples, narozeninovou oslavu, svatbu. Aktivně spolupracuji s diváky, kouzla mezi lidmi v hledišti. Mikromagie, karetní magie, mluvené jevištní kouzelnické programy.

www.stepanmagic.cz

Kraj / město:

Zařazení v kategoriích:

Informace o firmě

Firma: Bc. Štěpán Šmíd - kouzelník
Ulice: Studánecká 71
Město: Stráž nad Nisou
PSČ: 46303
Tel.: 725060231
E-mail: info@stepanmagic.cz

Kontaktovat firmu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Novinky a články
27.8.2014 Kde v Německu poptat práškové lakování?

pulverlackierwerkJaký je nejmodernější způsob úpravy povrchů z různých materiálů? Rozhodně se jedná o takzvané práškové lakování. Tento způsob úpravy má dlouhou historii a dnes patří k těm nejoblíbenějším. Je to zejména proto, že práškové barvy jsou levné a ekologické. Celý proces práškového lakování je dobré nechat na specializované práškové lakovně, která má potřebné know-how.

18.2.2014 Dovolená s vypůjčeným autem? Žádný problém

pelant - rent a carMilujete poznávací dovolené, chybí vám však prostředek pro přepravu? Ježdění vlakem, autobusy nebo stopem je sice dobrodružné, avšak časově dosti náročné. Proč si tedy nevypůjčit vlastní vůz a užít si dovolenou dle svých představ? Stačí vlastnit řidičský průkaz, zajít do autopůjčovny a zvolit si vůz, který vám bude vyhovovat a splní vaši představu o ideálním dopravním prostředku.

Více novinek
Aktuálně
Facebook Facebook Ikona
Doporučujeme
Kurzy

EUR EUR 27,770

USD USD 21,173

CHF CHF 23,005

GBP GBP 35,003