Zadáno poptávek a zakázek: 5 018   |   Hodnota zadaných poptávek a zakázek: 41 857 152 043 Kč   |   Počet registrovaných firem: 3 696

Uživatel:nepřihlášen

Bc. Štěpán Šmíd - kouzelník

Nabízím moderní zábavné kouzelnické vystoupení jako kouzelník pro hosty na večírek, ples, narozeninovou oslavu, svatbu. Aktivně spolupracuji s diváky, kouzla mezi lidmi v hledišti. Mikromagie, karetní magie, mluvené jevištní kouzelnické programy.

www.stepanmagic.cz

Kraj / město:

Zařazení v kategoriích:

Informace o firmě

Firma: Bc. Štěpán Šmíd - kouzelník
Ulice: Studánecká 71
Město: Stráž nad Nisou
PSČ: 46303
Tel.: 725060231
E-mail: info@stepanmagic.cz

Kontaktovat firmu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Novinky a články
20.10.2014 Dlažba do kuchyně

www.keramikasoukup.czRozhodli jste se konec roku zasvětit rekonstrukci Vaši domácnosti? Polovina podzimu je ideální příležitostí k zútulnění Vašeho domova. Během dne člověk tráví spoustu času v kuchyni. Ráno si připravujeme v kuchyni snídani, v poledne oběd a večer večeři. Přitom kuchyně neslouží pouze k přípravě jídla, ale také u jídelního stolu často píšeme s dětmi domácí úkoly. To je jen pár důvodů, proč bychom měli zařízení kuchyně věnovat patřičnou pozornost. Keramika Soukup Vám ráda při rekonstrukci kuchyně pomůže.

20.10.2014 Vybavte se na zimu kvalitní obuví

strollNemáte čas nebo chuť běhat po obchodech a hledat vhodnou obuv na blížící se zimní období? Vyřešte to jednoduše. Navštivte internetový obchod společnosti Stroll Obuv, a.s. s webovými stránkami www.stroll-obuv.cz a nakupte rychle a pohodlně online. Nadchne vás nejen nabídka kvalitní převážně kožené obuvi osvědčených značek, ale i skvělé ceny, které právem konkurují kamenným obchodům.

Více novinek
Aktuálně
Facebook Facebook Ikona
Doporučujeme
Kurzy

EUR EUR 27,695

USD USD 21,877

CHF CHF 22,963

GBP GBP 35,115